Akcesoria

FOLIA TRANSPORTOWA TTD EVOLUTION (mocny klej)

Folia transportowa, przezroczysta, mocno klejąca, odporna na wysoką temperaturę,  polecana  do  przenoszenia i wprasowywania  elementów  wycinanych  z folii do druku solventowego i subliflocka. Do folii matowych polecamy słabszą folię transportową TTD EASY.
standardowe rolki: 0,50mx 25m 

karta produktu

TTD

 

FOLIA TRANSPORTOWA TTD EASY (słabszy klej)

Folia transportowa, przezroczysta, klejąca, odporna na wysoką temperaturę,  polecana  do  przenoszenia i wprasowywania  elementów  wycinanych  z folii matowych do druku solventowego. 
standardowe rolki: 0,50m x 25m

karta produktu

TTD

FOLIA TRANSPORTOWA TTD SPECIAL (do Easy Subli)

Folia transportowa, przezroczysta, klejąca, odporna na wysoką temperaturę,  polecana  do  przenoszenia i wprasowywania  elementów  wycinanych  z folii EASY SUBLI ,standardowe rolki: 0,50m x 25m

 

TKANINA TEFLONOWA

Do  zabezpieczania nadruków podczas wprasowywania, również chroni prasę przed zabrudzeniami, pozostałościami naduku, łatwa do czyszczenia (wystarczy przetrzeć szmatką), wielokrotnego użytku; arkusz 40 x 50 cm (dostępna również samoprzylepna).

teflon  teflon1

WYBIERAK DO FOLII

Zakończony metalową, haczykowatą końcówką, ułatwia wybieranie zbędnych fragmentów folii (do folii flex, flock i samoprzylepnych).

Wybierak1WEEDER-1030x689

PILLOW BOX -zestaw 3 szt.

Pillow box komplet 3 szt. teflonowych podkładek (12x45, 15x20, 25x30) najczęściej używane do zamków błyskawicznych, guzików, szwów, bluz z kapturem itp.

pillow

yt

TAŚMA MONTAŻOWA

Termoodporna taśma samoprzylepna, idealna do montażu małych elementów nadruku lub przytwierdzenia nadruku do tkaniny - co pozwala uniknąć przesunięcia się nadruku podczas wprasowywania. 
rolka: szer. 19 mm, długość 66 m.

taśma

 

PAPIER SILIKONOWY

Używany do zabezpieczania nadruków podczas wprasowywania rolki: 0,50mx 10m

This is a captcha-picture. It is used to prevent mass-access by robots. (see: www.captcha.net) Wpisz tekst z obrazka w to pole (wielkość liter ma znaczenie)